Makijaż permanentny

MAKIJAŻ PERMANENTNY PŁOCK BRWI I UST

Czym jest makijaż permanentny? Makijaż permanentny ma na celu naturalnie podkreślić kontury brwi oraz czerwień wargową ust. Zabieg ten wykonujemy w znieczuleniu.

Wykonywany jest on metodą LONG-TIME-LINER nr1 na świecie! Dzięki zastosowaniu takiej metody pigmenty pochodzenia naturalnego, nietoksyczne, niealergizujące zostają wprowadzane do przestrzeni międzykomórkowej naskórka, a utrzymują się od 3-5lat.

Z upływem lat dochodzi jednak do stopniowego rozjaśnienia barwnika i średnio wynosi to 20% rocznie.

Przed każdym zabiegiem, przeprowadzamy konsultację mającą na celu ustalenie preferencji dotyczących kształtu oraz koloru, a następnie wykonujemy rysunek który pozwoli klientce zobaczyć zbliżony efekt. 

Podczas wykonywanie zabiegu może, jednak nie musi dojść do obrzęku i podrażnienia, jest to reakcja normalna, objawy takie ustępują już następnego dnia i po zabiegu można śmiało pokazać się w pracy. :) Intensywne zabarwienie, 3-5 dni po zabiegu zaczyna się złuszczać, dlatego też bardzo ważne jest, regularne nawilżanie specjalnym kremem który zaleci kosmetyczka.

Po zabiegu nie można opalać się, ani korzystać z sauny!

Zabiegu nie można wykonywać:

w okresie ciąży

w czasie różnych infekcji

u osób z łuszczycą, cukrzycą oraz z tendencją do bliznowców.

Do 6 tygodniu po zabiegu należy obowiązkowo wykonać korektę mającą na celu wzmocnienie, skorygowanie oraz utrwalenie efektów jeśli chcemy aby efekt był taki jak powinien.

Makijaż permanentny nie tylko poprawia wizerunek kobiety, ale również korzystnie wpływa na samopoczucie jak i własną samoocenę. Prawidłowe i dokładne wykonanie zabiegu gwarantuje wspaniały i długotrwały efekt  z którego na pewno będziesz zadowolona.