Przedłużanie włosów

Używamy najwyższej jakości naturalnych włosów do zabiegu jakim jest przedłużanie włosów.

Włosy mają różne długości zazwyczaj od 40  do 65 cm. Można je farbować, prostować, a nawet kręcić.

Przedłużamy włosy metodą która nazywa się Micro Rings Hair Extension polega ona na łączeniu włosów doczepianych z włosami klientki za pomocą malutkich i praktycznie  nie widocznych obrączek (mikroringów), których kolor dopasowany jest do koloru włosów klientki. Metoda ta nie uszkadza włosów ani w trakcie zakładania ani w trakcie ich noszenia.

Podczas zdejmowania pasemek,naturalne włosy nie są uszkodzone, gdyż nie była używana temperatura ani środki chemiczne. Efekt pięknych włosów dzięki zastosowaniu tej profesjonalnej metody przedłużania utrzymuje się ok 4-5 miesięcy i zależy od tempa wzrostu własnego włosa.

Zdjęcie włosów również jest bezpieczne, nie powoduje uszkodzenia ani skrócenia własnych już włosów. Decydując się na metodę Mikro Rings Hair Extensions oszczędzamy na tym, że każdą obrączkę możemy odtworzyć trzy razy i pasemka włosów przesunąć jeszcze bliżej skóry. W ten właśnie sposób odświeżamy fryzurę bez konieczności zakładania nowych włosów.

Metoda Kreatynowa polega na przedłużaniu pasemkami z końcówką zakończoną łuską kreatynową. Zawarta w łusce kreatyna jest znana  z wartości regenerujących. Metoda ta polega na oplecieniu łuską kreatynową naturalnego włosa i zgrzaniu zgrzewarką co powoduje zamknięcie łuski. Zgrzew jest nie widoczny i wytrzymały